Krav Maga System Walki

Idealny system walki w bliskim kontakcie


Wracasz późno wieczorem z pracy, ze szkoły, z imprezy. Wracasz przez miejsca o podwyższonym ryzyku ( park, brama, przejścia podziemne, etc.). Czujesz się zagrożony(a) i nie czujesz się bezpiecznie na ulicy ?

Nie wiesz jak zareagować w sytuacji realnego zagrożenia?

 

Właśnie dla Ciebie jest Krav Maga.

Krav Maga (z hebr. "walka w bliskim kontakcie") to izraelski system samoobrony, stawiający na prostotę i skuteczność. Techniki opierają się na naturalnych odruchach człowieka, dzięki czemu uczy się go łatwo i szybko.


System Krav Maga został opracowany przez węgierskiego Żyda Imiego Lichtenfelda w latach 30 ubiegłego wieku. 
Stawiając opór bojówkom faszystowskim stworzył bardzo skuteczny system walki. W Krav Maga nie ma miejsca na wyrafinowane, widowiskowe techniki – liczy się to co daje maksymalny efekt przy minimalnych wymaganiach.

Obrony nie są eleganckie, finezyjne czy „honorowe”, ale są skuteczne! System cały czas ewoluuje na drodze licznych badań i doświadczeń użytkowników, a także przejmując  techniki z innych systemów  i sztuk walki.

 

Krav Maga była (i jest) adoptowana do wszelkiego rodzaju sytuacji tak poprzez cywilów jak i służby mundurowe. Jest to oficjalny system walki wręcz izraelskich sił zbrojnych, oraz wielu jednostek mundurowych na całym świecie.


Te fakty mówią same za siebie – Krav Maga to idealny system walki w bliskim kontakcie, który sprawdza się w realnych sytuacjach. 
Na ulicy jesteśmy  narażeni  na niebezpieczeństwo i prawie zawsze zdani tylko na siebie. My wiemy, że trenując Krav Maga, każdy może się obronić, bez względu na wiek i płeć. Krav Maga nauczy was  technik  które zmaksymalizują wasze szanse przetrwania podczas napaści fizycznej. W trakcie treningów poznacie zasady zachowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Poznacie techniki samoobrony, obrony osoby trzeciej, zasady walki z uzbrojonymi napastnikami.

 

Trenujemy na sali gimnastycznej w stroju sportowym.

Organizujemy staże i seminaria w warunkach naturalnych, w tramwaju, na dyskotece, na klatkach schodowych,

dając swoim adeptom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w realnym zagrożeniu.

 

 

 

Dołącz do nas na Krav Maga!

 

 

 

 

 

Zapraszam wszystkich powyżej 14 roku życia

Zajęcia prowadzi Mariusz Zarzycki – licencjonowany instruktor Krav Maga 2kyu, Stowarzyszenia Krav Maga Polska , 1 Dan Aikido, Polska Unia Aikido.

Zapisy oraz odpowiedzi na ewentualne pytania proszę przesyłać drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio do instruktora prowadzącego  602 496 484. Zapraszam do wydarzenia na facebooku i na stronę www.kravmaga-oborniki.pl